Закон о основном образовању и васпитању

Закон о основном образовању и васпитању можете погледати овде.

Правилник о оцењивању ученика

Правилник о оцењивању ученика у основном образовању и васпитању можете погледати овде.

Школски календар за 2017/2018. годину

Школски календар за основне школе за АПВ за 2017/2018. годину можете погледати овде.

Драги ђаци,

Обавештавамо Вас да смо у сарадњи са компанијом LINK group обезбедили бесплатне online курсеве енглеског језика.

IT Academy као део компаније LINK group овим курсевима пружа одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.

Уколико сте ђак од V до VIII разреда и желите да унапредите своје знање енглеског језика позивамо Вас да се пријавите за бесплатан онлине курс енглеског језика код свог наставника који ће одлучити ко ће добити могућност за похађање ових курсева, у периоду од 15. - 21.1.2019. године.

Уколико будете били један од добитника, добићете поклон код са којим остварујете право на бесплатан курс. Након што добијени код унесете на страни пријаве добићете на мејл сва потребна упутства за похађање изабраног онлине курса. Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање знања енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.